2016–17 Winners


Arkansas

NameSchoolCity
Bradley Baltz Pocahontas Junior High School Pocahontas
Gage Guthrie Pocahontas Junior High School Pocahontas
Gary Jackson Pocahontas Junior High School Pocahontas
Jake Fontana Northwest Arkansas Classical Academy Bentonville
Jared Erwin Pocahontas Junior High School Pocahontas
Jenna Kester Pocahontas Junior High School Pocahontas
Lily Despain Haas Hall Academy Fayetteville
Madi Akins Pocahontas Junior High School Pocahontas
Rachel Baltz Pocahontas Junior High School Pocahontas

Arizona

NameSchoolCity
Aidan Davidson Marley Park Elementary Surprise
Brooke Williams Marley Park Elementary Surprise
Caitlyn Morgan Imagine Prep Surprise Surprise
Dino Rivadeneira Imagine Prep Surprise Surprise
Ellie St. Clair Cholla Middle School Phoenix
Haley King Imagine Prep Surprise Surprise
Hy Truong Painted Rock Academy Phoenix
Jadah Cortez Fairbanks Elementary School Morenci
Julia Polk Imagine Prep Surprise Surprise
Julianna Manore Imagine Prep Surprise Surprise
Keenna Cid Alhambra Traditional School Phoenix
Mark Lowell Imagine Prep Surprise Surprise
Maryn McCabe Imagine Prep Surprise Surprise
Maya Turner Imagine Prep Surprise Surprise
Mikayla Tang Cholla Middle School Phoenix
Natalie Howard Cholla Middle School Phoenix
Pratista Cummings Cholla Middle School Phoenix
Sara Swanson Imagine Prep Surprise Surprise

California

NameSchoolCity
Alexandra (Sasha) Klimko California Connections Academy San Juan Capistr
Amy Stanley Rancho Milpitas Junior High Milpitas
Ashley Lopez-Salazar Arrowview Middle San Bernardino
Austin Wood Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Cecilia Negrete Arrowview Middle San Bernardino
Christina Ngo Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Cynthia Ramirez Arrowview Middle San Bernardino
David Figueroa California Connections Academy San Juan Capistr
Deanna King Arrowview Middle San Bernardino
Elvira Aceves Arrowview Middle San Bernardino
Gavin Loureiro Felix J. Appleby Elementary Blythe
Gracie Petersmeyer Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Hitakshi Savdharia Fairmont Private School (edgewood Campus) Santa Ana
Isabella Durand Salem Lutheran School Glendale
Jimena Ron Arrowview Middle San Bernardino
Joshua Jackson Laurel Springs Ojai
Kainath Kamil Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Kaitlyn Maher Laurel Springs Ojai
Karen Camarena Bernal Arrowview Middle San Bernardino
Kayla Jimenez Arrowview Middle San Bernardino
Kirsten Takeshima Rancho Milpitas Junior High Milpitas
Kyle Tunstall Saddleback Valley Christian School San Juan Capistr
Marina Arellano Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Matthew Figueroa California Connections Academy San Juan Capistr
Matthew Green California Connections Academy San Juan Capistr
Maximillian Ryan California Connections Academy San Juan Capistr
Nathalye Heredia Arrowview Middle San Bernardino
Nicholas Ryan California Connections Academy San Juan Capistr
Nubia Ambrossi Arrowview Middle San Bernardino
Rachel Pham Rancho Milpitas Junior High Milpitas
Rebecca Chan Salem Lutheran School Glendale
Samuel Cao Laurel Springs Ojai
Samuel Green California Connections Academy San Juan Capistr
Serena Rendon Arrowview Middle San Bernardino
Shelly Ortiz Arrowview Middle San Bernardino
Tatiana Agado Martin Luther King Jr. Middle Oceanside
Tayah Wood California Connections Academy San Juan Capistr
Thea Flanzer Laurel Springs Ojai
Zoe Orman Martin Luther King Jr. Middle Oceanside

Colorado

NameSchoolCity
Aubrianna Bandy Limon Junior-senior High School Limon
Ayush Garg Peak To Peak Charter School Lafayette
Claire St. Bernard Carmody Middle School Lakewood
Elsie Dougherty Ken Caryl Middle School Littleton
Grace Smathers Trail Ridge Middle School Longmont
Haley Reed Trail Ridge Middle School Longmont
Katelyn Horton Clear Creek High School Evergreen
Korbe Otis Ken Caryl Middle School Littleton
Melia Anderson Lesher Junior High School Fort Collins

Connecticut

NameSchoolCity
Elizabeth Kita Metropolitan Learning Center Bloomfield
Jocelyne Horan Washington Middle School Meriden
Sarah Roberts Killingly Intermediate School Danielson
Sophie Griffin Killingly Intermediate School Danielson

Delaware

NameSchoolCity
Summer Davis Milford Central Academy Milford

Florida

NameSchoolCity
Abigail Stelmashenko Blankner School Orlando
Alessandra Bekas Wolf Lake Middle School Apopka
Alexandra Burns St Vincent Ferrer School Delray Beach
Allison Deweese Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Allison Smith Cushman School/the Miami
Anais Leichtling Cushman School/the Miami
Brianna Rodriguez Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Chase Wells Cushman School/the Miami
Ciara Nevad Lake Park Baptist School Lake Park
Danielle Guevara Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Davina Cariani Murray Middle School Stuart
Deny Basulto Ernest R. Graham Elementary School Hialeah
Elana Barnhart Lake Park Baptist School Lake Park
Elizabeth DeSolo Bob Graham Education Center Miami Lakes
Emely Pineda Ernest R. Graham Elementary School Hialeah
Emerson Parks Pasco Middle School Dade City
Emily Rosendo Ernest R. Graham Elementary School Hialeah
Emma Muschett Lake Park Baptist School Lake Park
Erik Lavandeira Cushman School/the Miami
Flora Ranis American Heritage Plantation
Gavin Spurr Countryside Montessori Academy Land O Lakes
Grace Cole Canterbury School Fort Myers
Grace Franklin Sarasota Middle School Sarasota
Grace Pfaelzer Plato Academy Palm Harbor Palm Harbor
Hannah Wik Imagine School At North Port North Port
Hayley Rouadi Blankner School Orlando
Helena Koroshetz Blankner School Orlando
Jordan Lindsey Gulf Middle School Cape Coral
Joseph Mooney Bob Graham Education Center Miami Lakes
Juliet Mahfood Cushman School/the Miami
Kaitlyn Ruano Bob Graham Education Center Miami Lakes
Kayla Thompson Lake Park Baptist School Lake Park
Kelli Ancewicz Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Kira Chenoweth Murray Middle School Stuart
Kyara Santana Ernest R. Graham Elementary School Hialeah
Lilli Harris Canterbury School Ft Myers
Lillie Herron Blankner School Orlando
Lily Fess Murray Middle School Stuart
Maggie Pisarik All Souls Catholic School Sanford
Melina Manuelidis Canterbury School Fort Myers
Melissa Deinys Ernest R. Graham Elementary School Hialeah
Nash Mondono Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Natalie Triana Bob Graham Education Center Miami Lakes
Nicholas Lynch Murray Middle School Stuart
Quincy Clark Murray Middle School Stuart
Rachel Rosenberg Watson B. Duncan Middle School Palm Beach Gdns
Sara Grit Sarasota School Of Arts/sciences Sarasota
Shannon Dougherty Gulf Middle School Cape Coral
Shayne Neary Watson B. Duncan Middle School Palm Beach Gdns
Sierra Edelstein Gulf Middle School Cape Coral
Taleah Stephenson South Dade Middle School Homestead
Taylen Turco Canterbury School Fort Myers
Valerie Carver Cushman School/the Miami
Vanessa Pace Allapattah Flats K-8 Port St Lucie
Ysibido Brandon Ernest R. Graham Elementary School Hialeah

GU

NameSchoolCity
Daeline Pangelinan Agueda I. Johnston Middle School Ordot Chalan Pago
Danie Aguon Agueda I. Johnston Middle School Ordot Chalan Pago
Hannah Daleno Agueda I. Johnston Middle School Ordot Chalan Pago
Maraya Lute Agueda I. Johnston Middle School Ordot Chalan Pago

Hawaii

NameSchoolCity
Mary Antonette Reyes King David Kalakaua Middle School Honolulu

Idaho

NameSchoolCity
Anna Miles East Junior High School Boise
Gemma Unrein East Junior High School Boise
Gracie Packer Snake River Jr High School Blackfoot
JeongHyun (Jay) Chae East Junior High School Boise
Keagan Morgan Snake River Jr High School Blackfoot
KeyLee Hone Snake River Jr High School Blackfoot
Kylie Casper East Junior High School Boise
Lyndsie Larsen Snake River Jr High School Blackfoot
Madeline Oppenheimer East Junior High School Boise
Mason Slaughter East Junior High School Boise
Shanelle Williams Snake River Jr High School Blackfoot
Sophia McKay East Junior High School Boise
Stella Blumenstein East Junior High School Boise
Yewon Chu East Junior High School Boise

Illinois

NameSchoolCity
Conor Kelly Sam Rotolo Middle Sch Of Batavia Batavia

Indiana

NameSchoolCity
Alex Suarez Hebron Middle School Hebron
Benjamin Moster St Louis School Batesville
Brooklyn Brown Hebron Middle School Hebron
Brooklyn Rhoades Hebron Middle School Hebron
Haley Owens Paoli Jr & Sr High Sch Paoli
Haylee Wiegman Hebron Middle School Hebron
Jumoke Akinwekomi Turning Point Schools Indianapolis
Kayla Stone St Louis School Batesville
Max Pastrick Hebron Middle School Hebron
Meghan Bateman Hebron Middle School Hebron
Nazira Davroni Hoosier Academies Virtual School Indianapolis
Olivia Raab St Louis School Batesville
Sarah Exline St Monica Catholic School Indianapolis
Stephanie Hano Hebron Middle School Hebron

Kansas

NameSchoolCity
Anna Hilburgh Patton Junior High School Fort Leavenworth
Audrey Steinert Derby Middle Sch Derby
Graham Burmeister Independent School Wichita
Madelynn Miller Patton Junior High School Fort Leavenworth

Kentucky

NameSchoolCity
Krupa Hegde Gray Middle School Union

Louisiana

NameSchoolCity
Alliyah Talton Ouachita Junior High School Monroe
Ashleigh Kelly First Baptist Church School Shreveport
Brooke Fegley First Baptist Church School Shreveport
Emily Grace Warren First Baptist Church School Shreveport
Georgia Barrett First Baptist Church School Shreveport
Kashie Crockett Ouachita Junior High School Monroe
Madison Nelson Ouachita Junior High School Monroe
Raveena Vij The Dunham School Baton Rouge
Sarah Briery First Baptist Church School Shreveport
Shemiya Allen Ouachita Junior High School Monroe
Zachary Shaw Ouachita Junior High School Monroe

Massachusetts

NameSchoolCity
Abigail Paul Miscoe Hill School Mendon
Alessia Dinardi St Charles Elementary School Woburn
Anna Schantz Provincetown High Provincetown
Ashley Appo St Charles Elementary School Woburn
Ashley Bonetti St Charles Elementary School Woburn
Erica Hutchinson St Charles Elementary School Woburn
Lily Anderson St Charles Elementary School Woburn
Madeline Hickey Austin Preparatory School Reading
Mary Cate Flynn Austin Preparatory School Reading
Maya Chubet Foxborough Regional Charter School Foxborough
Olivia O'Brien St Charles Elementary School Woburn
Zachary Ducharme Richardson Middle School Dracut

Maryland

NameSchoolCity
Caroline Compton Easton Middle Easton
Eric Milhollan Easton Middle Easton
Haley Nestel Easton Middle Easton
Katherine Chapple Easton Middle Easton
Lily Glynn Pittsville Elementary/middle School Pittsville
Marcela Jose St Joseph Catholic School Beltsville
Mikayla Moaney Easton Middle Easton
Molly Johnson Easton Middle Easton

Michigan

NameSchoolCity
Abigail Livernois Wyandot Middle School Clinton Township
Alyssa Pippa Wyandot Middle School Clinton Township
Andrew Donovan Holy Name Elementary School Birmingham
Antonela Shyti Wyandot Middle School Clinton Township
Brisa Hernandez-Velasco Lakeview Middle School Battle Creek
Campbell Geary St. Regis School Bloomfield Hills
Connor Irwin Wyandot Middle School Clinton Township
Cynthia Kovalcik Wyandot Middle School Clinton Township
Frederick Melges Lakeview Middle School Battle Creek
Genevieve Moore Lakeview Middle School Battle Creek
Grace McGlynn Lakeview Middle School Battle Creek
Hudson Harkness Newaygo Middle School Newaygo
Jackson Millsap Wyandot Middle School Clinton Township
Jordan Edwards Lakeview Middle School Battle Creek
Katelyn Klos Lakeview Middle School Battle Creek
Katherine Kunnummyalil Wyandot Middle School Clinton Township
Lauren Morse Wyandot Middle School Clinton Township
Maggie Kase St. Regis School Bloomfield Hills
Maria Askounis St. Regis School Bloomfield Hills
Natalie LoGrasso Wyandot Middle School Clinton Township
Paige Arneil Endeavour Middle School New Haven
Shanice Gray Lakeview Middle School Battle Creek
Sofia Espinosa St. Regis School Bloomfield Hills
Sydney Weiler Wyandot Middle School Clinton Township
Tanaysja Tidwell Endeavour Middle School New Haven

Minnesota

NameSchoolCity
Gaoshuapa Thor Hazel Park Preparatory Academy Saint Paul
Iren Sanchez Hazel Park Preparatory Academy Saint Paul
Judith Alcala-Martinez Humboldt High School St Paul
Kyaw Zinsein Htway Humboldt High School St Paul
Mu Thoo Humboldt High School St Paul
Tha Gay Humboldt High School Saint Paul
Txiab Xiong Hazel Park Preparatory Academy Saint Paul

Missouri

NameSchoolCity
Aleah Dittrich Hancock Place Middle Lemay
Amir Ugarak Hancock Place Middle Lemay
Daniel Altamirano Crestview Middle Ballwin
Elizabeth Martin Aurora Jr. High Aurora
Emma Hulbert Orchard Farm Middle School Saint Charles
Janvi Huria Crestview Middle Ballwin
Jessica Grayek All Saints Saint Peters
Joshelle Hargus Aurora Jr. High Aurora
Kristen Holness Crestview Middle School Ellisville
Lindsey Kuykendall Hancock Place Middle Lemay
Madelynn Murphy Orchard Farm Middle School Saint Charles
Monet Aldana Hancock Place Middle Lemay
Vishnu Kumar Crestview Middle Ballwin

Montana

NameSchoolCity
Eva Rickard Lockwood Middle School Billings
Grant Rickard Lockwood Middle School Billings

North Carolina

NameSchoolCity
Abigail Coleman North Raleigh Christian Academy Raleigh
Alex Rudins Asheville Christian Academy Swannonoa
Carolina Dutton North Raleigh Christian Academy Raleigh
Chase Pate Dillard Drive Middle Raleigh
Christa Dutton North Raleigh Christian Academy Raleigh
David Lilly North Raleigh Christian Academy Raleigh
Grace Bresscia Dillard Drive Middle Raleigh
Grayson Coleman North Raleigh Christian Academy Raleigh
Isabel McInnis North Raleigh Christian Academy Raleigh
Lillian Dye North Raleigh Christian Academy Raleigh
Olivia Cassidy Dillard Drive Middle Raleigh
Sarah Katz Lufkin Road Middle Apex
William Weider North Raleigh Christian Academy Raleigh

New Jersey

NameSchoolCity
Aaron Mood Sussex County Cs For Technolog Sparta
Alaina Merighi St Marys Regional School Vineland
Kelly Degnan Hw Mountz School Spring Lake
Madelyn Fox E. A. Tighe Middle School Margate
Maureen Murray St John's Academy Hillsdale
Patrick Coyle St Marys Regional School Vineland
Raj Joshi Avenel Middle School Avenel
Sherrie Manalo Avenel Middle School Avenel

New Mexico

NameSchoolCity
Brooklynn Gray Clovis High School Freshman Academy Clovis
Christine Bui L.b. Johnson Middle Albuquerque
Eleyna Maves Mountain View Middle Rio Rancho
Karen Hernandez L.b. Johnson Middle Albuquerque
Mattie Steed Clovis High School Freshman Academy Clovis
Meena Alsaleh Clovis High School Freshman Academy Clovis
Samantha Thackaberry L.b. Johnson Middle Albuquerque

New York

NameSchoolCity
Abigail Wolfe Alexandria Central High School Alexandria Bay
Alexandra Thurtle C J Hooker Middle School Goshen
Alexis Aguilera Bay Shore Middle School Bay Shore
Ashley DePace Valley Stream South High School Valley Stream
Brian Ong Plainedge Middle School Bethpage
Caleb Cutler Whitesville Central School Whitesville
Carmela Musso Kellenberg Memorial High School Uniondale
Caroline Lopez Kellenberg Memorial High School Uniondale
Carter Sabin St Mary School Canandaigua
Catherine Moody C J Hooker Middle School Goshen
Christopher Brown Plainedge Middle School Bethpage
Colleen Salisbury West Middle School Binghamton
Eliana Orlic Kellenberg Memorial High School Uniondale
Elizabeth Costello Alexandria Central High School Alexandria Bay
Evan Miller Valley Stream South High School Valley Stream
Gabriella Maresco Plainedge Middle School Bethpage
Grace Goerger Alexandria Central High School Alexandria Bay
Hannah Reid Frankfort-schuyler Middle School Frankfort
Isabelle Gallina Palmyra-macedon Middle School Palmyra
Jack Dougherty Plainedge Middle School Bethpage
Jadon Aikins Alexandria Central High School Alexandria Bay
James Quaranto Valley Stream South High School Valley Stream
Jayden Travers Alexandria Central High School Alexandria Bay
Joseph Papin Alexandria Central High School Alexandria Bay
Julia Carpenter Bay Shore Middle School Bay Shore
Julianna McCarthy Plainedge Middle School Bethpage
Kaitlyn Alvarez Plainedge Middle School Bethpage
Madilyn Bunzey C J Hooker Middle School Goshen
Madisyn Laplant St Mary School Canandaigua
Meghan Wardell Alexandria Central High School Alexandria Bay
Michael Galardi Plainedge Middle School Bethpage
Molly McGoldrick Kellenberg Memorial High School Uniondale
Rebecca Davis Alexandria Central High School Alexandria Bay
Ryan Pare St Mary School Canandaigua
Samuel Felicia Alexandria Central High School Alexandria Bay
Tara Brennan Kellenberg Memorial High School Uniondale
Taylor Calhoun Alexandria Central High School Alexandria Bay
Veronica Tadross Kellenberg Memorial High School Uniondale
Violet Bachorik C J Hooker Middle School Goshen
Zachary Burpee A F Palmer Elementary School / Windsor Central Mid Windsor

Ohio

NameSchoolCity
Amara Ruckdaschel Ohio Virtual Academy Maumee
Annabelle O'Neal Wedgewood Middle School Columbus
Anthony Richardson II Ohio Virtual Academy Maumee
Elmer Vasquez-Ramirez Finland Middle School Columbus
Eric Thornell Antwerp Local Middle School Antwerp
Kate Dick Ohio Virtual Academy Maumee
Kayla Ogburn Dayton Christian School Miamisburg
Leeanne Krabbe Ross Middle School Hamilton
Levi Grimm Ross Middle School Hamilton
Madison Ruen Antwerp Local Middle School Antwerp

Oregon

NameSchoolCity
Bronwyn Laherty Pacific Crest Middle School Bend
Connor Riedman Stayton Middle School Stayton
Hailey Arnold Stayton Middle School Stayton
Hailey Notman Stayton Middle School Stayton
Logan O'Neill Pacific Crest Middle School Bend

Pennsylvania

NameSchoolCity
Cade Dressler Mifflinburg Area Ms Mifflinburg
Camille Finerghty Mifflinburg Area Ms Mifflinburg
Emily O'Brien Everett Area Hs Everett
Haley Hart Trinity Christian School Wilkinsburg
Madalyn Agate Trinity Christian School Wilkinsburg
Noelle Hendershot Everett Area Hs Everett
Samantha Berish Our Lady Of Mt. Carmel School Doylestown
Sara Jane Worsham Trinity Christian School Wilkinsburg

PR

NameSchoolCity
Mariana Gonzalez Tasis Dorado Dorado
Sophia Duchateau Tasis Dorado Dorado
Valentina Fernandez Tasis Dorado Dorado

Rhode Island

NameSchoolCity
Maxwell Gleadow Founders Academy At Beacon Woonsocket
Samantha Robinson Founders Academy At Beacon Woonsocket

South Carolina

NameSchoolCity
Isabelle Ambrose South Carolina Connections Academy Columbia
Tabitha Verry South Carolina Connections Academy Columbia

Tennessee

NameSchoolCity
Emily Phan Christ The King School Nashville

Texas

NameSchoolCity
Alejandro Marquez James Bowie Middle School Richmond
Alexandra Wills Corinth Classical Academy Corinth
Alyssa Merkt Reading Junior High School Richmond
Andrew Briseno Mt Sacred Heart School San Antonio
Anika Bokil Murphy Middle School Murphy
ANISH PANDYA Canyon Ridge Middle School Austin
Anna Elisabeth Muck Gloria Deo Academy Bulverde
Athziri Navarro Trujillo Summer Creek Ms Crowley
Benjamin Dunning Harvest Christian Academy Watauga
Brady Rupard Murphy Middle School Murphy
Brianna Gonzalez Hector Garcia Middle School Dallas
Britton Bielitz Reading Junior High School Richmond
Carly Curran Reading Junior High Richmond
Charlize Cheung Reading Junior High Richmond
Chi Dau Murphy Middle School Murphy
Cole Collins James Bowie Middle School Richmond
Cristian Robles James Bowie Middle School Richmond
David Ramirez Ronald Mcnair Middle School Atascosa
DEVAN PATEL Canyon Ridge Middle School Austin
Edward Briseno Mt Sacred Heart School San Antonio
Emily Tran Murphy Middle School Murphy
Faith "Gloria" Barngrover Summer Creek Ms Crowley
Felipe Serna St Gregory The Great School San Antonio
Ferona Bustani Murphy Middle School Murphy
Garrett Schlepphorst Reading Junior High School Richmond
Grace Pohl North Belton Middle School Temple
Gracie Jenison Big Sandy J H Big Sandy
Hailey Routson West Middle West
Hannah Abraham Murphy Middle School Murphy
Hannah Thurow St Gregory The Great School San Antonio
Huda Zia Reading Junior High School Richmond
Ian Poll St Gregory The Great School San Antonio
Iliana Cruz St Gregory The Great School San Antonio
James Bodine Centerville Jr-sr H S Centerville
Jeff Shellum Summer Creek Ms Crowley
John Andrew Phillips Reading Junior High Richmond
Julianna Ribarits Friendswood J H Friendswood
Kaden Schimank Lexington Middle School Lexington
Kanella Benavides St Gregory The Great School San Antonio
Kayleen Sorto Hector Garcia Middle School Dallas
Kaylin Gerik West Middle West
Kellijett Murphrey Texas Online Preparatory School Lewisville
Kiron Ang Horizon Montessori McAllen
Kylie Miller James Bowie Middle School Richmond
Lauren Pena Tyler Street Christian Academy Dallas
Layla Williams Reading Junior High Richmond
Lydia Lewis Newman International Academy At Cedar Hill Cedar Hill
Madeleine Ynostrosa St Gregory The Great School San Antonio
Mary McFarland Corinth Classical Academy Corinth
Megan Williams Newman International Academy At Cedar Hill Cedar Hill
Michael Jitjaeng Big Sandy J H Big Sandy
Michael Schmidt Medlin Middle Trophy Club
Natalia Houle Murphy Middle School Murphy
Nayaab Khan Horizon Ontessori McAllen
Nazeeha Muhammed Murphy Middle School Murphy
NIHAL KYASA Canyon Ridge Middle School Austin
Rachel Simms Murphy Middle School Murphy
Raegan Sharer Medlin Middle Trophy Club
Rylee Ritchie Lorena Middle Lorena
Sanjana Pemmaraju Murphy Middle School Murphy
Sarah Calvin James Bowie Middle School Richmond
Shayla Jones Meridian H S Meridian
Sneha Mittal Murphy Middle School Murphy
Stephen Miles Mt Sacred Heart School San Antonio
Tarik Barnes Cleveland Middle School Cleveland
Thomas Gallaway North Belton Middle School Temple
Trey Amaya St Gregory The Great School San Antonio
Umangi Singh Murphy Middle School Murphy
Valarie Jaquez Hector Garcia Middle School Dallas
Valentina Uchiha Hector Garcia Middle School Dallas
Veronica Morales North Belton Middle School Temple
Virginia "Ella" Pusey North Belton Middle School Temple
Yaseen Tasnif Horizon Montessori McAllen
Yatri Patel James Bowie Middle School Richmond
Zara Van Alstyne Graham J H Graham

Utah

NameSchoolCity
Caylie Leithead South Summit Middle Kamas
Corbin Spencer Wahlquist Jr High Ogden
Dawson Broadbent South Summit Middle Kamas
Ellie Christensen Wahlquist Jr High Ogden
Kamree Russell Wahlquist Jr High Ogden
Kierstin Richins South Summit Middle Kamas
Koby Crittenden Wahlquist Jr High Ogden
Madyson Talbot Wahlquist Jr High Ogden
Mia Moffett Wahlquist Jr High Ogden
Parker Booth South Summit Middle Kamas
Porter Iverson Wahlquist Jr High Ogden
Silas Russell South Summit Middle Kamas

Virginia

NameSchoolCity
Amanda Wilder Princess Anne Middle Virginia Beach
Anna Kate Meiying Koumbis Princess Anne Middle Virginia Beach
Austin Miranda St John The Apostle Catholic School Virginia Beach
Avery Ward Floyd T. Binns Middle Culpeper
Chloe Bozeman Princess Anne Middle Virginia Beach
David Roulley Princess Anne Middle Virginia Beach
Davis Jaehn Princess Anne Middle Virginia Beach
Ellie Holter Central Academy Middle School Botetourt
Emma Good Princess Anne Middle Virginia Beach
Grace McGhee Ghent Elem. Norfolk
Haven Green St Mary Star Of The Sea School Hampton
Hunter Barrett Central Academy Middle School Botetourt County
Jack Spinnanger Edward E. Drew, Jr. Middle School Stafford
Jackson Buley Herndon Middle Herndon
Joseph Kagel Princess Anne Middle Virginia Beach
Juliana Conza Princess Anne Middle Virginia Beach
Katelynn Carlock Princess Anne Middle Virginia Beach
Katherine Anderson Princess Anne Middle Virginia Beach
Kevin Dougherty St John The Apostle Catholic School Virginia Beach
Kristin Witt St John The Apostle Catholic School Virginia Beach
Lauren Palmiere Princess Anne Middle Virginia Beach
Lauren Westcott Princess Anne Middle Virginia Beach
Lucille Brown Herndon Middle Herndon
McKenna Stine Edward E. Drew, Jr. Middle School Stafford
Michell Payton Ghent Elem. Norfolk
Paige Wilson St John The Apostle Catholic School Virginia Beach
Rebekah Smith Floyd T. Binns Middle Culpeper
Riley Potter Central Academy Middle School Botetourt
Ryley Marx Princess Anne Middle Virginia Beach
Saira Yusuf St Mary Star Of The Sea School Hampton
Shannon Filer Central Academy Middle School Botetourt
Susanna Adams Herndon Middle Herndon
Sydney Wilson Central Academy Middle School Botetourt
William Harris Floyd T. Binns Middle Culpeper
William Zinn Edward E. Drew, Jr. Middle School Stafford
Zachary Nagel St John The Apostle Catholic School Virginia Beach

Washington

NameSchoolCity
Caroline Knopes Goldendale Middle School Goldendale
Hannah Shevitz Valley View Middle School Snohomish

Wisconsin

NameSchoolCity
Abby Sinkula Mishicot Middle Mishicot
Ally McArdle Mishicot Middle Mishicot
Crystal Anhalt Mishicot Middle Mishicot
David Utrie Denmark Middle Denmark
Grace Mathison Mishicot Middle Mishicot
Jon Butler Mishicot Middle Mishicot
Kasandra Herrera Mishicot Middle Mishicot
Lashawna Vogel Denmark Middle Denmark
Maddie Willems Mishicot Middle Mishicot
Owen Petrich Denmark Middle Denmark
Samantha Anhalt Mishicot Middle Mishicot

Washington, D.C.

NameSchoolCity
Ada Pryor Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Bethle Ayele Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Elizabeth Abatan Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Jah'Kei Randolph Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Joshua Delaney Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Khadijah Al-Mukhtaar Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington
Mikaela Johnson Howard University Middle School Of Math And Scienc Washington

Overseas

NameSchoolCity
Ana Sofia Vasquez Rindelaub Cap Cana Heritage School Cap Cana, Dominican Republic
Fabian Ernesto Fidalgo Antelo Cap Cana Heritage School Punta Cana, Dominican Republic
Maya Mushtaq Karachi American School Karachi, Pakistan
Rania Hassan Karachi American School Karachi, Pakistan
Sara Blechinger Aviano High School Apo
Sofia Blanco John F. Kennedy American School Of Querétaro Santiago De Querétaro, Mexico