Most Recent Winners

2017–18 Winners


Alabama

Name School
Christopher Jolivette Jefferson County International Baccalaureate Middle School

Alaska

Name School

Arizona

Name School
Chloe Lobmeyer Imagine Prep Surprise
Jourden Hunt Imagine Prep Surprise
Tanaeah Singh Imagine Prep Surprise
Brianna Davis Imagine Prep Surprise
Alexandra Ludke Imagine Prep Surprise
Ethan Intemann Imagine Prep Surprise
Jackson Rubin MOUNTAINSIDE MIDDLE SCHOOL
Jasmine Ribas ARIZONA MONTESSORI CHARTER SCHOOL AT ANTHEM
Peyton McCabe Imagine Prep Surprise
Christin White Painted Rock Academy
Lauryn Schumann ALHAMBRA TRADITIONAL SCHOOL
Sebastian Smith Imagine Prep Surprise
Gilbert Alegria Imagine Prep Surprise
Kytana Benitez Imagine Prep Surprise
Emily Boyer Imagine Prep Surprise
Drake King Imagine Prep Surprise
Lindsay Stoltz Imagine Prep Surprise
Kayleigh Barnes Imagine Prep Surprise
Madeline Toren ARIZONA MONTESSORI CHARTER SCHOOL AT ANTHEM

Arkansas

Name School
Tybet New Haas Hall Academy
Brooke Scott Haas Hall Academy
Emma Wirthlin LINCOLN JUNIOR HIGH SCHOOL

California

Name School
Taylor Underwood RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Lily Loschiavo RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Mya Calhoun RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Joshua Millender California Connections Academy
Daniel Guzman RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Saloni Panth RANCHO MILPITAS JUNIOR HIGH
Clemens Kang RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Isabella Sells California Connections Academy
Elijah Kim RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Keely Townsend RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Kristen Roman RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Alexandra Crowder RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Hannah Elliot RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Saanvi Jain RANCHO MILPITAS JUNIOR HIGH
Nicholas Taschner RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Diego Salazar RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Sravanti Cheruvu RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Aneesa Cook RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jonas Chen RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Milanie Diaz RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Savannah Vasquez RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jackie Zavala ARROWVIEW MIDDLE
Mia Gigena RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Charlene Bohol RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Suhani Vasoya RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Madison Guan RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Andrew Chavez RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Annalissa Puebla RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Ariana Aceves ARROWVIEW MIDDLE
Brock Peterson FELIX J. APPLEBY ELEMENTARY
Naomi Johnson RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Nehemiah Kwon RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jamie Kim RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Suhasini Patra RANCHO MILPITAS JUNIOR HIGH
Alexander Sypowicz RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Kendra Devlahovicht ARROWVIEW MIDDLE
Kenny Nguyen RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Kaden Connelly VACAVILLE CHRISTIAN SCHOOLS
Riley Goldstein RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Marissa La Crue RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Brooke Magana RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jenna Lacuata RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Kaashvi Singal RANCHO MILPITAS JUNIOR HIGH
Sherlyn Hernandez ARROWVIEW MIDDLE
Terralyn Ta RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Joelle Chatman RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Carissa Tjong RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Chrystian Smith RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Anna Dimase RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Fernando Ramirez-Barragan ARROWVIEW MIDDLE
Gabriella Reynoso RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Nicolas Cabrera RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Nayeli Franco ARROWVIEW MIDDLE
Adrian Macias Munoz ARROWVIEW MIDDLE
Haley Leipzig Palos Verdes Intermediate School
Candace Wong RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Austin Tung RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Amelia Fregoso RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jesus Plascencia ARROWVIEW MIDDLE
Ashlyn Cho RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Jackie Peng RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Elizabeth White California Connections Academy
Camille Diep RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Harghun Bhasin CAVA @ Maricopa
Bella Medrano California Connections Academy
Hailey Mims RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Yahvin Gali California Connections Academy
Ricardo Chavez ARROWVIEW MIDDLE
Alicia Liu RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Joella Nguyen RIVER HEIGHTS INTERMEDIATE
Ivan Rios ARROWVIEW MIDDLE
Yahir Rodrigues Soto ARROWVIEW MIDDLE
Isaiah Figueroa ARROWVIEW MIDDLE

Colorado

Name School
Ky Bandy LIMON JUNIOR-SENIOR HIGH SCHOOL
Aimee Resnick CHALLENGE SCHOOL
Esther Lee LITTLETON ACADEMY
Simone Beauchamp CHALLENGE SCHOOL
Lyndsey Pancost Milliken Middle School
Tarn Guin CLEAR CREEK HIGH SCHOOL
Sierra Finn JAMES IRWIN CHARTER MIDDLE SCHOOL
Matthew Anderson CHALLENGE SCHOOL
Ben Koenig LESHER JUNIOR HIGH SCHOOL

Connecticut

Name School
Anna Nichols Long River Middle School
Emily Laput Long River Middle School
Abigail Messina Long River Middle School
Sara MacKinnon ST JOSEPH ELEMENTARY SCHOOL
Hailey Radtke Killingly Intermediate School
Sage Lamparelli Killingly Intermediate School
Ella Mandeville Killingly Intermediate School
Gavin Moffat Long River Middle School
Samantha Goulston Killingly Intermediate School
Airiqa Hoheb HIGH HORIZONS SCHOOL
Isabella Cybulski Long River Middle School

Delaware

Name School
Samantha McMahon ALFRED G. WATERS MIDDLE SCHOOL
Isabella Kalb ALFRED G. WATERS MIDDLE SCHOOL

Florida

Name School
Sofia Cimballa BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Matthew Rojas WINSTON PARK K-8 CENTER
Julianna Ngo WINSTON PARK K-8 CENTER
Emma Shukla BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Chloe Fandino MARY HELP OF CHRISTIANS CATHOLIC SCHOOL
Blake Petteway First Christian Academy
Miles Herron BLANKNER SCHOOL
Flavia Nunez BOB GRAHAM EDUCATION CENTER
Kamila Sanchez BOB GRAHAM EDUCATION CENTER
Isabella Revuelta BOB GRAHAM EDUCATION CENTER
Lillian Critchett BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Alyssa Wheeler Pineapple Cove Classical Academy
Emilio Roque WINSTON PARK K-8 CENTER
Kaitlyn Landrove BOB GRAHAM EDUCATION CENTER
Peyton Kimble The Christ School
Ashley James MARY HELP OF CHRISTIANS CATHOLIC SCHOOL
Isabelle Osorio COUNTRYSIDE MONTESSORI ACADEMY
Peyton McCarthy GULF MIDDLE SCHOOL
Emily Soto WINSTON PARK K-8 CENTER
Chiara Herrera Hernandez RIDGEVIEW GLOBAL STUDIES ACADEMY
Nile McBride GULF MIDDLE SCHOOL
Victoria Lisis Plato Academy Palm Harbor
Amanda Saiz BOB GRAHAM EDUCATION CENTER
Bertell Butler GULF MIDDLE SCHOOL
Anthony Durden FRANKLIN MIDDLE MAGNET SCHOOL
Yasmine Boueri ST VINCENT FERRER SCHOOL
Brooke Evans BLANKNER SCHOOL
Hunter Collins FRANKLIN MIDDLE MAGNET SCHOOL
Hannah Grace Wiles ST STEPHEN CATHOLIC SCHOOL
Sophia Roberts BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Jacob Ellis GULF MIDDLE SCHOOL
Lourdes Royce PALM SPRINGS MIDDLE SCHOOL ADULT
Rachel Hobbs BAK MIDDLE SCHOOL OF THE ARTS
Colleen Coughlin ST BRENDAN CATHOLIC SCHOOL
Eleanor Hopkins BUFFALO CREEK MIDDLE SCHOOL
Hannah Mardini MURRAY MIDDLE SCHOOL
Addysen Krick RIDGEVIEW GLOBAL STUDIES ACADEMY
Patrick Lopez WINSTON PARK K-8 CENTER
Hannah Foley BLANKNER SCHOOL
Dylan Sanders FRANKLIN MIDDLE MAGNET SCHOOL
Taven Turner GULF MIDDLE SCHOOL
Gian Giron FRANKLIN MIDDLE MAGNET SCHOOL
Elizabeth Gould HORIZON MIDDLE SCHOOL
Justus Irwin FRANKLIN MIDDLE MAGNET SCHOOL
Jason Brown ST BRENDAN CATHOLIC SCHOOL
Kayla Gelovich ALL SOULS CATHOLIC SCHOOL

Georgia

Name School
Bryce Hanna QUEEN OF ANGELS CATHOLIC SCHOOL
Raffaella Shanahan THE SWIFT SCHOOL

Hawaii

Name School
Angelli Tacderan KING DAVID KALAKAUA MIDDLE SCHOOL

Idaho

Name School
Nate Goodwin SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Tanner Fillmore SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Samuel VanOrden SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Connor Fitzgerald SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Adam Jones EAST JUNIOR HIGH SCHOOL
McKenzie Pedersen-Campbell SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Ashlyn Fillmore SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Taelor Thompson SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Sydney Sorensen SNAKE RIVER JR HIGH SCHOOL
Jacoby Smith EAST JUNIOR HIGH SCHOOL
Shaylee Lowe EAST JUNIOR HIGH SCHOOL
Amelia Sommercorn KUNA MIDDLE SCHOOL
Zoe Tanner EAST JUNIOR HIGH SCHOOL
Megan Uria EAST JUNIOR HIGH SCHOOL
Madeline Jozwik EAST JUNIOR HIGH SCHOOL

Illinois

Name School
Hannah Vrba SAM ROTOLO MIDDLE SCH OF BATAVIA
Meredith Modelski ST FRANCIS DE SALES SCHOOL
Megan Schulhof SAM ROTOLO MIDDLE SCH OF BATAVIA

Indiana

Name School
Beatrice Ladron de Guevara EASTWOOD MIDDLE SCHOOL
Zoe Moore LAPEL MIDDLE SCHOOL
Emily Saxon Indiana Connections Academy
Lucy Neal EASTWOOD MIDDLE SCHOOL
Dayanara Perez-Ortiz IPS 60/ Butler Laboratory School
Emma Jackley LAPEL MIDDLE SCHOOL
Mary Bea Sowinski CHRIST THE KING CATHOLIC SCHOOL
Myah Donovan HEBRON MIDDLE SCHOOL
Olivia Pastrick HEBRON MIDDLE SCHOOL
John Salata HANOVER CENTRAL MIDDLE SCHOOL
Oliver Cahill IPS 60/ Butler Laboratory School
Jumeah Perry IPS 60/ Butler Laboratory School
Himiko Ogawa IPS 60/ Butler Laboratory School
Colin Mackey EASTWOOD MIDDLE SCHOOL
Emily Farkas NATIVITY OF OUR SAVIOR SCHOOL
Paige Collins LAPEL MIDDLE SCHOOL
Elizabeth Manning LAPEL MIDDLE SCHOOL
Zoe Pfenning Indiana Connections Academy

Iowa

Name School

Kansas

Name School
Isabella Karel DERBY MIDDLE SCH

Kentucky

Name School

Louisiana

Name School
William Nelson OUACHITA JUNIOR HIGH SCHOOL
Mondrai Hogg OUACHITA JUNIOR HIGH SCHOOL
Raven Stewart OUACHITA JUNIOR HIGH SCHOOL
Emery Copeland-Cyrus East Ouachita Middle School
Alexander Landreneau THE DUNHAM SCHOOL
Winston Sanders OUACHITA JUNIOR HIGH SCHOOL
Kennedi Moncreary OUACHITA JUNIOR HIGH SCHOOL
Abigail Rinaudo East Ouachita Middle School
Shaylee Boudreaux East Ouachita Middle School
Jacob Stamper East Ouachita Middle School
Madison Bruce East Ouachita Middle School

Maine

Name School

Maryland

Name School
Henry Kaye JULIUS WEST MIDDLE
Katryn Diehl EASTON MIDDLE
Sara Chapple EASTON MIDDLE
Harrison Fike EASTON MIDDLE
Kelsey Afoakwa ST JOSEPH CATHOLIC SCHOOL
Madeline Principe EASTON MIDDLE
Sean Mann IMMACULATE CONCEPTION SCHOOL
Joseph Szymanski EASTON MIDDLE

Massachusetts

Name School
Tanush Mittal Austin Preparatory School
Evan Remington OXFORD MIDDLE
Carly Cornacchioli OXFORD MIDDLE
Meghan Laurence MISCOE HILL SCHOOL
Genevieve Bartlett OXFORD MIDDLE
Annalise Curl MISCOE HILL SCHOOL
Matt Szela OXFORD MIDDLE
Samantha Inangelo OXFORD MIDDLE
Amber Strapponi MISCOE HILL SCHOOL

Michigan

Name School
Alexis Taylor WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Kevin Grady LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Izabella Mileham WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Chigo Manu LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Maria Julia Restini WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Ramal Pillai University Prep Science & Math Middle School
Sophia Farmer WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Riley Marszalek LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
DeAhnna Brown University Prep Science & Math Middle School
Braden Diehl LAKE FENTON MIDDLE SCHOOL
Luke Goodman LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Devon Njonjo LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Kate Shotwell LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Carina Maguire WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Mary Watanabe WYANDOT MIDDLE SCHOOL
Carleigh Hassing LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Julia Dim LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Emma Kerschbaum LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Bawi Cer LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Jacob Reinstein LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
Samantha Hathon LAKE FENTON MIDDLE SCHOOL
Josselyn Newfer NEWAYGO MIDDLE SCHOOL
Jayden Joseph NEWAYGO MIDDLE SCHOOL
Lily Swinehart NEWAYGO MIDDLE SCHOOL
Matthew Hurrle NEWAYGO MIDDLE SCHOOL
Leila Overbeek LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL

Minnesota

Name School
Htoo Law Ba Moo Humboldt High School

Mississippi

Name School

Missouri

Name School
Aneesh Batchu Crestview Middle School
Irena Jasikovic HANCOCK PLACE MIDDLE
Kahli McCreary ORCHARD FARM MIDDLE
Frank Hill HANCOCK PLACE MIDDLE
Amelia Brown All Saints
Samantha Daniels PUTNAM CO. MIDDLE
Samantha Moonier ORCHARD FARM MIDDLE
Emelia Carmichael ORCHARD FARM MIDDLE
Avery Braune ORCHARD FARM MIDDLE
Brian Dahm ORCHARD FARM MIDDLE
Clara Novotny ORCHARD FARM MIDDLE
Almir Karasalihovic HANCOCK PLACE MIDDLE

Montana

Name School

Nebraska

Name School

Nevada

Name School

New Hampshire

Name School

New Jersey

Name School
Kiana Roman Anna L. Klein School
Andrew Eppedio UNITY CS
Alexandria Holton Raymond W. Kershaw Middle School
Brielle Karolak HW Mountz School
Allison Bock SUSSEX COUNTY CS FOR TECHNOLOG
Salma Ghazi Avenel Middle School
Emily Brogan ST JOHN VIANNEY ELEM SCHOOL

New Mexico

Name School
Mariza Cordova Clovis High School Freshman Academy
Lauren Cruz MOUNTAIN VIEW MIDDLE
Isaiah Barreras MOUNTAIN VIEW MIDDLE
Eli Terry FLOYD MIDDLE
Logan Cordova Clovis Schools

New York

Name School
Sreeya Bobby VALLEY STREAM SOUTH HIGH SCHOOL
Mikayla Hickey ALEXANDER MIDDLE SCHOOL-HIGH SCHOOL
Laila Ramirez SODUS MIDDLE SCHOOL
Teva Benjamin SODUS HIGH SCHOOL
Emilie Clark PALMYRA-MACEDON MIDDLE SCHOOL
Tori Famularo KELLENBERG MEMORIAL HIGH SCHOOL
Heather Johnston BROCTON MIDDLE HIGH SCHOOL
Helen Aguero JACKSON HEIGHTS SCHOOL SDA
Amelia Pollicino LYNBROOK SOUTH MIDDLE SCHOOL
Alexis Jakakas C J HOOKER MIDDLE SCHOOL

North Carolina

Name School
Kaitlyn Inglett SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Isabelle Downs NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Abigail Oliver The Epiphany School of Global Studies
Rebecca Savidge SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Caleb Bynum NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Mary Stanford Austin NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Lexi Jones SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Elizabeth Muller CAPE HATTERAS SECONDARY
Charlotte Bland SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Madelyn Coble The Epiphany School of Global Studies
Isis Banks SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Fiona Evans SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Caroline Bender The Epiphany School of Global Studies
Noah Weitzel NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Gabriela Pappalardo NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Taylor Beach NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Richard Banks SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Emma Wang The Epiphany School of Global Studies
Madeline Brantley SOUTH BRUNSWICK MIDDLE
Brooke Denton NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY
Emily Martin NORTH RALEIGH CHRISTIAN ACADEMY

North Dakota

Name School

Ohio

Name School
Dylan Meyers-Legge FINLAND MIDDLE SCHOOL
Eric Webber FINLAND MIDDLE SCHOOL
Kennedy Trabel ANTWERP LOCAL MIDDLE SCHOOL
David Gabel ST MARY ELEMENTARY SCHOOL
Sara Newsome HILLSBORO MIDDLE SCHOOL
Allison Reinhart ANTWERP LOCAL MIDDLE SCHOOL
Sundus Eleye FINLAND MIDDLE SCHOOL
Kate Farr ANTWERP LOCAL MIDDLE SCHOOL
Elizabeth Ramos WEDGEWOOD MIDDLE SCHOOL
Bart Reamer ST PATRICK OF HEATERDOWNS SCHOOL
Jalen Carpenter WEDGEWOOD MIDDLE SCHOOL

Oklahoma

Name School
Joseph “Sonny” Tabor CHOCTAW JHS
Ben Ball CHOCTAW JHS
David Vaught TRINITY SCHOOL

Oregon

Name School

Pennsylvania

Name School
Grace Stetler Our Lady of Mount Carmel School
Chloe Cleland SEVEN SORROWS OF BVM SCHOOL
Evelyn Stong Mother Teresa Regional Catholic School
Alexande Lopez SEVEN SORROWS OF BVM SCHOOL

Rhode Island

Name School
Angelina Yulfo Segue Institute for Learning
Alice Grantham KICKEMUIT MIDDLE SCHOOL
Victor Anaya Segue Institute for Learning
Marlin Severino Segue Institute for Learning
Aditi Mehta KICKEMUIT MIDDLE SCHOOL
Sadie Crozier North Smithfield Middle School
Rachel Reall North Smithfield Middle School

South Carolina

Name School
Kellise Singleton BAPTIST HILL HIGH
Emma Hudson NORTHWOOD MIDDLE

South Dakota

Name School
Thailee Baker TODD COUNTY MIDDLE SCHOOL – 10

Tennessee

Name School
Meadow Mitchell RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Madelynne Thongmanivong RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Andrew Brown RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Griffin Say RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Charlotte (Libby) Rominger RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Sydney Zwart RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL
Srimaaye Jegannathan SUNSET MIDDLE SCHOOL
William Doyle RUCKER STEWART MIDDLE SCHOOL

Texas

Name School
Carmen Rai Murphy Middle School
Jenna Moon Murphy Middle School
Ishaan Javali Murphy Middle School
Grace Phan Murphy Middle School
Juleette Akoma James Bowie Middle School
Madison Nguyen Murphy Middle School
Matthew Benedict Murphy Middle School
Anay Gupta Murphy Middle School
Amariss Hill James Bowie Middle School
Brian Scott James Bowie Middle School
Jenny Ong Murphy Middle School
Melissa Perez James Bowie Middle School
Eric Rice Murphy Middle School
Abby Nguyen Murphy Middle School
Bryson Dawson James Bowie Middle School
Anna Colley James Bowie Middle School
Gabriel Garcia HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Christopher Mullen DOWELL MIDDLE
Lucia Diaz RONALD E MCNAIR SIXTH GRADE SCHOOL
Case Martinez ST JAMES CATHOLIC SCHOOL
Olivia Hastings CENTERVILLE JR-SR H S
Mackenzie Tijerina MT SACRED HEART SCHOOL
Alfonso Rosas HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Kasen Jeitz CENTERVILLE JR-SR H S
Jose Perez HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Aubrey Wills Corinth Classical Academy
Juan Gonzales RONALD E MCNAIR SIXTH GRADE SCHOOL
Caraline Dudley CENTERVILLE JR-SR H S
Janelle N’Dri James Bowie Middle School
Jake Ryan MT SACRED HEART SCHOOL
Anthony Muniz HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Reagan Gerard MEDLIN MIDDLE
Kalvin Prose North Belton Middle School
Troy Romero MEDLIN MIDDLE
Hannah Marcus PANTEGO CHRISTIAN ACADEMY
Reagan Harris MEDLIN MIDDLE
Madeline Dugi ST JAMES CATHOLIC SCHOOL
Avrie Paine Corinth Classical Academy
Jose Urbina HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Madison Ratcliff BIG SANDY J H
Sophia Martinez MEDLIN MIDDLE
Emily Moore Reading Junior High School
Evalyn Navarro BRANCH SCHOOL
Cali Erfurth RONALD E MCNAIR SIXTH GRADE SCHOOL
Emily Wager CENTERVILLE JR-SR H S
Cecilia Foss ODYSSEY ACADEMY INC
Nikita D’souza HOLY TRINITY EPISCOPAL SCHOOL
Gabrielle DeLeon ST GREGORY THE GREAT SCHOOL
William Mackey Timberview Middle School
Alexandra Gonzalez HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Emily Hernandez HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Oliver Orellana HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Haley Knight- Freeman Timberview Middle School
Tamia Morgan ODYSSEY ACADEMY INC
Sadie Shorter Corinth Classical Academy
Nathanael Leopold ST JAMES CATHOLIC SCHOOL
Jason Recarte HECTOR GARCIA MIDDLE SCHOOL
Esha Patel Timberview Middle School
Sydni Armstrong MEDLIN MIDDLE
Marc Anthony Banda MT SACRED HEART SCHOOL
Jacquelynn Villanueva FRANCIS R SCOBEE JUNIOR HIGH
Brooke Waldrop MEDLIN MIDDLE
Maggie Hodnick North Belton Middle School
Emily West ST GREGORY THE GREAT SCHOOL
Kayla Wilson CENTERVILLE JR-SR H S
Blake Zertuche ST GREGORY THE GREAT SCHOOL

Utah

Name School
Mikayla Morse WAHLQUIST JR HIGH
Ellie Cook WAHLQUIST JR HIGH
Jamie Elliott WAHLQUIST JR HIGH
Samantha Olson WAHLQUIST JR HIGH
Reina Johnson PROVIDENCE HALL
Whitley Surrage WAHLQUIST JR HIGH
Reagan Christensen WAHLQUIST JR HIGH
Christian Martin Legacy Junior HIgh
Hannah McBride WAHLQUIST JR HIGH
McKenzie Capito PROVIDENCE HALL
Will Hardcastle WAHLQUIST JR HIGH
Gage Urry WAHLQUIST JR HIGH
Corinne Walker WAHLQUIST JR HIGH

Vermont

Name School

Virginia

Name School
Hurieh Abed FLOYD T. BINNS MIDDLE
Reagan Harris Central Academy Middle School
Jocelyn Perry FLOYD T. BINNS MIDDLE
Alex Wilder PRINCESS ANNE MIDDLE
Rachel Harless Central Academy Middle School
Olivia Griffin Central Academy Middle School
Leo Low PRINCESS ANNE MIDDLE
Seth Spickard Central Academy Middle School
Bryant Green ST MARY STAR OF THE SEA SCHOOL
Piper Rush PRINCESS ANNE MIDDLE
Camellia Genovese HOLY CROSS ACADEMY
Ella Wright Central Academy Middle School
Tanner Lovern Central Academy Middle School
Austin Heft PRINCESS ANNE MIDDLE
Marissa LaVenuta FLOYD T. BINNS MIDDLE
Alexandra George EDWARD E. DREW, JR. MIDDLE
Katelyn Cockrell EDWARD E. DREW, JR. MIDDLE
Alexander Romero FLOYD T. BINNS MIDDLE
Shane Sugden PRINCESS ANNE MIDDLE
Reagan Gustafson ATLANTIC SHORES CHRISTIAN SCHOOL
Alana Andrews RIVER BEND MIDDLE
Kaci Wooten ATLANTIC SHORES CHRISTIAN SCHOOL
Parker Cruz ST MARY STAR OF THE SEA SCHOOL
Anna Hansohn FLOYD T. BINNS MIDDLE
Ashley Pappas PRINCESS ANNE MIDDLE
Kara Stainback ATLANTIC SHORES CHRISTIAN SCHOOL
Marissa Zmuda PRINCESS ANNE MIDDLE
Kolby Snow PRINCESS ANNE MIDDLE
Angelina Gilmore GHENT ELEM.
Mackenzie Griffith FLOYD T. BINNS MIDDLE
Mirabella Sansone PRINCESS ANNE MIDDLE
Owen Richwine EDWARD E. DREW, JR. MIDDLE
Emma Sannes PRINCESS ANNE MIDDLE
Cohen Green ST MARY STAR OF THE SEA SCHOOL
Kyle Pienkowski PRINCESS ANNE MIDDLE
Landon Spell PRINCESS ANNE MIDDLE
Aaron Bohannon PRINCESS ANNE MIDDLE
Solomon Iem EDWARD E. DREW, JR. MIDDLE
Grant Rose PRINCESS ANNE MIDDLE
Abigail Pesut PRINCESS ANNE MIDDLE
Camille Koslo EDWARD E. DREW, JR. MIDDLE
Philip Turner PRINCESS ANNE MIDDLE
Zoey Beckerdite PRINCESS ANNE MIDDLE

Washington

Name School
Grace Bland GOLDENDALE MIDDLE SCHOOL
Dakohta Paige Enlightium Academy
Christian Kintzley Enlightium Academy
Anna White Enlightium Academy
Allison “Lizzy” Hedges GOLDENDALE MIDDLE SCHOOL

West Virginia

Name School

Wisconsin

Name School
Zachary Cowan NETTIE E KARCHER SCHOOL
Natalie Otradovec DENMARK MIDDLE
Dannica Quandt MISHICOT MIDDLE
Kailey Tulachka MISHICOT MIDDLE
Katie McMahon North Lakeland School
Mallory Arrowood DENMARK MIDDLE
Eloise Scheppman DENMARK MIDDLE
Josie Wood MISHICOT MIDDLE
Courtney Wood MISHICOT MIDDLE

Wyoming

Name School

Washington, D.C.

Name School

Puerto Rico

Name School
Valeria Perez TASIS Dorado
Manuel Espinosa TASIS Dorado
Lia Fortuno TASIS Dorado
Carlos Junco TASIS Dorado
Pablo Casanova TASIS Dorado
Carlos Aponte Colegio San José
Ricardo Matos Colegio San José
Bettina Sanchez Colegio Puertorriqueno de Ninas

Guam

Name School
Bailey Cepeda Agueda I. Johnston Middle School
Neleh Leon Guerrero Agueda I. Johnston Middle School

U.S. Armed Forces, Europe

Name School
Emily Newland Vicenza Middle School
Joshua Kelly AVIANO MIDDLE SCHOOL
Whitney Elam AVIANO MIDDLE SCHOOL

U.S. Armed Forces, Pacific

Name School
Abigail Vandenboss MATTHEW C PERRY HIGH SCHOOL